ЮРІЙ СОЛОВЕЙ ТА «УДАР» ІДУТЬ РІЗНИМИ ДОРОГАМИ?

Як уже повідомляли місцеві ЗМІ, політрада Івано-Франківської міської організації партії «УДАР" підтримала депутата міської ради Володимира Чорноуса, як кандидата в народні депутати на проміжних виборах до парламенту у 83 виборчому округу.

Проте, з достовірних джерел стало відомо, що підтримка Чорноуса виявилася не такою однозначною. На партійних зборах обговорювалися декілька можливих кандидатів. Цікаво, що голова Івано-Франківської міської організації партії «УДАР» Юрій Соловей не брав участі в перемовному процесі. Власне не обговорювалася і його кандидатура.

«Соловей поволі втрачає вплив та контроль за організацію, якою йому доручили керувати в 2011 році», - повідомило джерело "Фіртки" в «УДАРі».

Тож підтримка Володимира Чорноуса політрадою Івано-Франківського «УДАРу» є особистим рішенням Юрія Солов’я, а не позицією центральних органів партії «УДАР».

Як стало відомо Соловей весь час проводить в Києві, що і підтверджують члени міського осередку, які вже тривалий час не бачили свого очільника. Подейкують, що Соловей пробиває собі високу посаду в Уряді.

«Висновок з цього один, що зараз УДАР та Соловей йдуть по різних дорогах, що ми, напевно, і побачимо в найближчому майбутньому», - повідомляє джерело в «УДАРі».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фото

mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery

Депутати мажоритарники

Округ №83

Олександр Сич

ВО "Свобода"

Округ №84

Володимир Купчак

"За Батьківщину"

Округ №85

Ольга Сікора

"За Батьківщину"

Округ №86

Анатолій Дирів

"За Батьківщину"

Округ №87

Юрій Дерев'янко

Самовисування

Округ №88

Олесь Доній

Самовисування

Округ №89

Василь Гладій

"За Батьківщину"

Опитування

Кого би ви хотіли бачити Президентом України?

Юлія Тимошенко - 9.8%
Арсеній Яценюк - 0.8%
Віталій Кличко - 11.5%
Петро Порошенко - 34.4%
Сергій Тігіпко - 0.8%
Допа і Гєпа - 7.4%
Дмитро Ярош - 9%
Свій варіант - 16.4%
Проти всіх - 9.8%

Результати: 122
Голосування на це опитування закінчилося в: 03 квіт. 2017 - 19:15