Пересічна жителька Санкт-Петербургу про Крим та російських ЗМІ

"КАНДИДАТ" поспілкувався із своїми друзями із Росії, намагаючись зрозуміти загальні настрої росіян та їхні погляди на ситуацію в Україні. Публікуємо одну із відповідей без будь яких змін.

c_160_120_16777215_00_https___pp.vk.me_c308629_v308629655_b33e_iW0w6EnBM3E.jpeg

Антоніна Воєводіна, Санкт-Петербург, 23 роки

Про загальні настрої росіян та погляд на Крим: «В основному, в нас всі радіють, і вітають один одного зі знаменною подією. Багато хто говорить, мовляв, у Росії почалася нова ера - ми знову стаємо сильною державою і тепер нібито маємо право заявляти про свої геополітичні інтереси без сорому. Коли цим людям говориш про те, що і введення військ, і визнання Криму автономією, і референдум є політичним порушенням з боку Росії, згідно з Конституцією України та договору про збереження цілісності України 1994 року - ці люди говорять про нібито «істинно російське місто Севастополь» і згадують колишню міць СРСР. Також в хід йдуть аргументи, мовляв, якби не відібрали зараз Крим, це б зробили США і НАТО».

Про інакомислення в російських ЗМІ: «Варто згадати про масову пропаганду по федеральних каналах і припинення будь-якого інакомислення у вигляді звільнення редакторів передових ЗМІ (подія від 12 березня з Лента.ру ) і закриття доступу до сайтів і блогів, в яких критикуються дії влади. Для 90% (а може і більше) людей все правильно, вони не відчувають дискомфорту в тому, що інформація всюди стала однобокою - Путін молодець, підняв країну з колін, а в Україні панує фашизм. Жодного разу ні по одному федеральному каналу не була дана інформація про численних російських військових, які розташувалися в Криму, замовчувалося про злочинні дії російських військ, блокуючі бази військ українських. Завжди робився акцент на «самооборонівцях» Криму, але не показувалися танки і БТР, хоча вони в Криму присутні у великій кількості. Також в основному замовчується про численні антивоєнні мітинги, наприклад, про мітинг у Петербурзі 8 березня, де стався скандал із затриманням протестанта, який йшов з прапором «ні війні» - не було сказано ні слова. Потрібно віддати належне владі, вони розуміють наслідки надто радикальних заходів - у суботу 15.03.14 в Москві пройшли два санкціонованих мітинги, один з них був «антивоєнним» . Природньо, що про це на федеральних каналах було сказано в останню чергу, а інформація про кількість людей та їх гаслах була спотвореною. Більш- менш об'єктивну інформацію можна отримати з нечисленних незалежних ЗМІ, але на даний момент робота багатьох з них зупинена постановою уряду, бо вони, нібито, несуть ідеї «фашизму».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фото

mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery

Депутати мажоритарники

Округ №83

Олександр Сич

ВО "Свобода"

Округ №84

Володимир Купчак

"За Батьківщину"

Округ №85

Ольга Сікора

"За Батьківщину"

Округ №86

Анатолій Дирів

"За Батьківщину"

Округ №87

Юрій Дерев'янко

Самовисування

Округ №88

Олесь Доній

Самовисування

Округ №89

Василь Гладій

"За Батьківщину"

Опитування

Кого би ви хотіли бачити Президентом України?

Юлія Тимошенко - 9.8%
Арсеній Яценюк - 0.8%
Віталій Кличко - 11.5%
Петро Порошенко - 34.4%
Сергій Тігіпко - 0.8%
Допа і Гєпа - 7.4%
Дмитро Ярош - 9%
Свій варіант - 16.4%
Проти всіх - 9.8%

Результати: 122
Голосування на це опитування закінчилося в: 03 квіт. 2017 - 19:15