Чим насправді займається облрада

Які відбувалися 1 січня 2013 року в Меморіальному комплексі Степана Бандери у с. Старий Угринів Калуського району та на Європейській площі м. Івано-Франківська, у відзначенні 94-ої річниці проголошення Акта Злуки УНР і ЗУНР 22 січня 2013 року, у панахиді за полеглими Героями Крут 29 січня 2013 року (меморіальний сквер м. Івано-Франківська). 

В рамках реалізації другого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 25.01.2013 року проведена нарада з відповідальними особами районних та міських рад за організацію обласних Конкурсів і головами місцевих рад – переможцями зазначеного Конкурсу. На нараді розглянуто питання щодо стану виконання робіт на відповідних об’єктах, а також механізму фінансування видатків у 2013 році.

За січень 2013 року постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій проведено одне засідання, на якому розглянуто 3 (три) питання.

На засіданні постійної комісії розглянуто та погоджено питання про уточнення показників обласного бюджету за 2012 рік, перелік культурно-мистецьких заходів на 2013 рік.

Також на підставі пункту 13 рішення обласної ради від 28.12.2012. № 801-20/2012 “Про обласний бюджет на 2013 рік” на цьому ж засіданні постійної комісії розглянуто питання про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду обласного бюджету на вкладні (депозитні) рахунки в банках. За підсумками розгляду порушеного питання та з метою залучення додаткових коштів до обласного бюджету головному фінансовому управлінню облдержадміністрації надано дозвіл на розміщення коштів на вкладні (депозитні) рахунки у філії Івано-Франківського обласного управління ПАТ “Державний ощадний банк України” та Івано-Франківському обласному управлінні ПАТ акціонерного банку “Укргазбанк”.

Протягом звітного місяця керівництво обласної ради та її виконавчий апарат зосередили свою діяльність на оформленні рішень, прийнятих на двадцятій сесії обласної ради, та доведенні їх до виконавців.

У березні планується скликання 21 сесії обласної ради, на якій будуть розглядатися такі питання: про затвердження звіту щодо виконання обласного бюджету за 2012 рік; про пооб’єктний розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2013 рік; про регіональну цільову програму розробки (оновлення) містобудівної документації населених пунктів області на 2013-2017 роки. Важливим стане також заслуховування звіту голови обласної державної адміністрації про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2012 рік і делегованих обласній державній адміністрації повноважень.

Крім того, 27 січня 2013 року відбулися проміжні вибори до Івано-Франківської обласної ради.

При наданні підтверджуючих первинних документів виборчими комісіями, буде виділено необхідні кошти на покриття фактичних витрат.

На наступній сесії обласної ради планується заслухати інформацію обласної виборчої комісії щодо визнання повноважень обраних на проміжних виборах депутатів.

 

 

Правда

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фото

mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery

Депутати мажоритарники

Округ №83

Олександр Сич

ВО "Свобода"

Округ №84

Володимир Купчак

"За Батьківщину"

Округ №85

Ольга Сікора

"За Батьківщину"

Округ №86

Анатолій Дирів

"За Батьківщину"

Округ №87

Юрій Дерев'янко

Самовисування

Округ №88

Олесь Доній

Самовисування

Округ №89

Василь Гладій

"За Батьківщину"

Опитування

Кого би ви хотіли бачити Президентом України?

Юлія Тимошенко - 9.8%
Арсеній Яценюк - 0.8%
Віталій Кличко - 11.5%
Петро Порошенко - 34.4%
Сергій Тігіпко - 0.8%
Допа і Гєпа - 7.4%
Дмитро Ярош - 9%
Свій варіант - 16.4%
Проти всіх - 9.8%

Результати: 122
Голосування на це опитування закінчилося в: 03 квіт. 2017 - 19:15