На вибори — під фанфари!

За його словами, були випадки, що комісії відмовлялися передавати документацію, мотивуючи це тим, що їм не сплатили гроші за роботу.


«Загалом вибори в районах відбулися активно, проте пасивно — в обласному центрі, де явка виборців була надзвичайно низькою, а на окремих дільницях члени комісії по кілька годин чекали на виборців. Проте вибори відбулися. І якщо не буде суттєвих оскаржень, то спочатку міська і районні виборчі комісії, а відтак ТВК встановлять результати виборів», — наголосив Ю. Лисюк.  


Спостерігач на виборчій дільниці №20 в Івано-Франківську Руслан Руско поділився своїми враженнями від проміжних виборів: «Ще такого на виборах я не бачив. Члени комісії сумують, спостерігачі куняють, виборці — на вагу золота, кожного з яких ледь не з фанфарами зустрічають». Також спостерігач звернув увагу на те, що на його дільниці на довибори приходило більше ідейних виборців, оскільки там переміг «свободівець» Іван Харук і чимало проголосувало за комуніста ігоря Міглачова — 13,5%.


Як повідомили в обласній виборчій комісії, в Івано-Франківську у в/о №43, де конкурували семеро кандидатів, уже встановлено результати виборів, відповідно до яких іван Харук від ВО «Свобода» здобув перемогу. Щоправда, явка виборців в обласному центрі була найнижчою — 13,4%. із 8 245 виборців, які проголосували, 5 663 висловили свою підтримку і. Харуку. А за попереднім підрахунком голосів, у двох інших округах наразі можна говорити тільки про фаворитів виборчих перегонів. Це Володимир Грабовецький від УРП у в/о №25 з центром у Надвірні, де політичну фортуну випробовувало аж дев’ятеро кандидатів, та іван Угрин від ВО «Батьківщина» у  в/о №36 з центром у Снятині, в якому на депутатський мандат було п’ятеро претендентів. У Надвірнянському районі було зафіксовано явку виборців — 25,25%, а в Снятинському — 56,13%. За словами голови обласної ТВК Олега Пилип’юка, роботу міської і районних територіальних виборчих комісій повністю профінансовано, а питання щодо зарплат членів ДВК вирішуватиме бюджетна комісія обласної ради.


«Це перший досвід проведення проміжних виборів на Прикарпатті. і все ж явка засвідчує, що люди втомилися від виборів, і є чимало розчарованих», — резюмував О. Пилип’юк.

 

Галичина

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фото

mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery

Депутати мажоритарники

Округ №83

Олександр Сич

ВО "Свобода"

Округ №84

Володимир Купчак

"За Батьківщину"

Округ №85

Ольга Сікора

"За Батьківщину"

Округ №86

Анатолій Дирів

"За Батьківщину"

Округ №87

Юрій Дерев'янко

Самовисування

Округ №88

Олесь Доній

Самовисування

Округ №89

Василь Гладій

"За Батьківщину"

Опитування

Кого би ви хотіли бачити Президентом України?

Юлія Тимошенко - 9.8%
Арсеній Яценюк - 0.8%
Віталій Кличко - 11.5%
Петро Порошенко - 34.4%
Сергій Тігіпко - 0.8%
Допа і Гєпа - 7.4%
Дмитро Ярош - 9%
Свій варіант - 16.4%
Проти всіх - 9.8%

Результати: 122
Голосування на це опитування закінчилося в: 03 квіт. 2017 - 19:15