Івано-франківську друкарню "Місто НВ" використовують у брудних політичних технологіях?

Так, ще у серпні цього року в Івано-Франківську на вулицях почали роздавати газету «Свободівець», у вихідних даних якої значилося, що її виготовила саме друкарня «Місто НВ». Це було відвертою неправдою, що і стало причиною нашого звернення до прокуратури міста з вимогою дати правову оцінку даному факту. У відповідь правоохоронна структура обмежилася тільки листом-відпискою.
Останнім часом ми є свідками того, як вулиці, двори і під’їзди нашого міста заполонили фальшиві агітаційні листівки, плакати, календарі, на яких цинічно перекручуються прізвище й біографічні дані одного з кандидатів у депутати – Олександра Максимовича Сича. Невідомі подають нібито від його імені недостовірну, подекуди явно  брехливу й неетичну інформацію та відверто знущаються з його особи (зразки поліграфії додаємо). Окрім того, уся вищезгадана продукція позначена як така, що надрукована у «Місті НВ». У зв’язку з цим на адресу нашого підприємства почали надходити претензії від жителів Івано-Франківська з вимогою припинити випуск будь-яких «брудних» матеріалів проти Олександра Максимовича Сича.
Зважаючи на те що охоронці правопорядку не реагують належно на наші звернення, а ім’я нашого підприємства й надалі фігурує в контексті «брудної» піар-кампанії, спрямованої проти названого кандидата в народні депутати, а також проти кандидатів Олеся Донія (м. Коломия) й Олега Осуховського (м. Рівне) – звертаємося до жителів міста Івано-Франківська із заявою:
Друкарня «Місто НВ» не друкувала, не друкує і не друкуватиме поліграфічної продукції, спрямованої на очорнення будь-кого з теперішніх кандидатів у народні депутати.
В процесі виконання будь-яких замовлень чи на етапі їх прийняття, чи безпосередньо виготовлення, наше підприємство керується нормами чинного законодавства. У зв’язку з цим просимо не реагувати на появу назви нашого видавництва на подібній аморальній, неетичній поліграфії, спрямованій, зокрема, на те, щоб усіляко образити, принизити, оббрехати Сича Олександра Максимовича. До подібної нечесної конкуренції перед виборами друкарня «Місто НВ» жодного стосунку не має!

 

Заступник директора друкарні «Місто НВ»

Роман Ткачук

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фото

mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery

Депутати мажоритарники

Округ №83

Олександр Сич

ВО "Свобода"

Округ №84

Володимир Купчак

"За Батьківщину"

Округ №85

Ольга Сікора

"За Батьківщину"

Округ №86

Анатолій Дирів

"За Батьківщину"

Округ №87

Юрій Дерев'янко

Самовисування

Округ №88

Олесь Доній

Самовисування

Округ №89

Василь Гладій

"За Батьківщину"

Опитування

Кого би ви хотіли бачити Президентом України?

Юлія Тимошенко - 9.8%
Арсеній Яценюк - 0.8%
Віталій Кличко - 11.5%
Петро Порошенко - 34.4%
Сергій Тігіпко - 0.8%
Допа і Гєпа - 7.4%
Дмитро Ярош - 9%
Свій варіант - 16.4%
Проти всіх - 9.8%

Результати: 122
Голосування на це опитування закінчилося в: 03 квіт. 2017 - 19:15