МИКИТЮК "ГОЛОС" ФРАНКІВСЬКОГО МАЙДАНУ БАЛОТУЄТЬСЯ В НАРДЕПИ?

"Голос" Франківського Майдану йде в нардепи?«Голос» Франківського Майдану йде в нардепи? Як стало відомо кореспондентам інформаційно-аналітичного Інтернет-видання «Франківчани» найвідоміший «голос» Франківського Майдану Ростислав Микитюк має намір балотуватися в народні депутати  по 83 мажоритарному окрузі із центром у м.Івано-Франківську.
 
Відповідну інформацію повідомило джерело у середовищі обласного осередку ВО «Свобода» із уточненням щодо невизначеності позиції керівництва партії стосовно ініціативи Микитюка брати участь у виборах. Відомо також те, що «свободівці» розраховують на можливість домовитися із Ростиславом Микитюком стосовно зняття його кандидатури напередодні виборів на користь кандидата від ВО «Свобода» Василя Поповича.

Поряд із тим, підтримка аполітичним сектором виборців кандидатури Ростислава Микитюка до Верховної ради може перетворити його із аутсайдера виборчих перегонів на їх фаворита, зокрема через значний попит громадськості на лідерів, котрі не забруднили свого авторитету кримінальним минулим, тісними зв’язками із олігархами або існуючими політичними кланами.

У будь-якому випадку, вибори по 83 Мажоритарному окрузі для його виборців стануть іспитом рівня їх моралі, свідомості та бажання реально змінити життя України, адже франківчани повинні продемонструвати свою свідомість, непідкупність та віру у принципи Майдану, пишуть Франківчани.

Фото

mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery

Депутати мажоритарники

Округ №83

Олександр Сич

ВО "Свобода"

Округ №84

Володимир Купчак

"За Батьківщину"

Округ №85

Ольга Сікора

"За Батьківщину"

Округ №86

Анатолій Дирів

"За Батьківщину"

Округ №87

Юрій Дерев'янко

Самовисування

Округ №88

Олесь Доній

Самовисування

Округ №89

Василь Гладій

"За Батьківщину"

Партнери

Газета Вікна м. Калуш

Опитування

Кого би ви хотіли бачити Президентом України?

Юлія Тимошенко - 9.8%
Арсеній Яценюк - 0.8%
Віталій Кличко - 11.5%
Петро Порошенко - 34.4%
Сергій Тігіпко - 0.8%
Допа і Гєпа - 7.4%
Дмитро Ярош - 9%
Свій варіант - 16.4%
Проти всіх - 9.8%

Результати: 122
Голосування на це опитування закінчилося в: 03 квіт. 2017 - 19:15

Стрічка новин

Ковка

Паперівка

Допомога ЗСУ