Штаб Спротиву в Івано-Франківську зібрав під час революції понад 3.5 млн грн

c_160_120_16777215_00_images_1319652358_bag_money2.jpeg25 грудня Штаб національного спротиву в Івано-Франківську звітував перед журналістами та громадою за зібрані кошти під час революції, - повідомляє «Кандидат».

За час своєї діяльності, а саме від 2 грудня до 25 березня Штаб зібрав  3 млн 505 тис.430 грн. Витрати 3 млн 108 тис. 708 грн і 1200 доларів. Залишок 396 тис 722 грн., 3092 євро., 10 931 долар., 50 фунтів., 7 910 рублів і 350 канадських доларів.

Детальний звіт керівник Штабу пообіцяв опублікувати в соціальних мережах а чеки та акти, які складались під час відкриття скриньок з коштами надати всім бажаючим. Залишок думають віддати благодійним фондам, які займаються допомогою потерпілим на майдані.

Керівник Штабу депутат облради, а від недавно і керівник обласного осередку партії ВО «Свобода», Василь Попович  розповів, що першочерговим завданням ради був збір коштів та відправка людей на Київ. «Стояла єдина скринька, спочатку на Вічевому майдані, і в офісі Штабу спротиву (в офісі УНП) на другому поверсі приходили люди, які збирали кошти по своїх громадах, колективах, громадських організаціях – таких у нас є 423 за цілий період часу. Кожна громада отримувала розписку від Штабу, що ті кошти потрапили саме до нас», - розповів Попович.

Координатори Штабу розповіли, що кожного разу коли відкривалась скринька з грошима складався відповідний акт. Потім звіт про зібрані кошти зачитували на вечірніх віче. Раніше представники Штабу не оголошували видатки, щоб не «годувати» СБУ даними, наскільки вони спроможні відправляти людей до столиці.

Один із координаторів Штабу спротиву Дмитро Чуйко висловив щиру подяку колективам та підприємствам, які підтримували коштами Штаб та допомагали у його діяльності. Окрему подяку Чуйко пообіцяв висловити сільським та селищним громадам та представникам церкви, які були активні та весь час допомагали коштами та всім необхідним. Також координатори Штабу згадали і про українську діаспору, яка знаходиться за кордоном, але все ж була небайдужою та присилала кошти.

«Співробітники СБУ, яких ми вже почали впізнавати в обличчя, занотовували на віче, скільки у нас коштів зібрано. Напрошується логічний висновок, що до цих подій коли пішла на небо «Небесна сотня», вони рахували нашу спроможність скільки ми ще зможемо відправити людей на Київ. В них було завдання від злочинної влади прогнозувати наші дії. Коли почались зброєні дії, коли почали вбивати українців, однозначно, злочинний режим почав рахувати скільки ми зможемо за той залишок коштів, який у нас є, придбати зброї та засобів безпеки. 176 тис. 630грн і 1200 доларів пішло на засоби безпеки. Засоби безпеки це маски, щити, засоби зв’язку та інші речі», - розповів Дмитро Чуйко.

На транспорт було витрачено 1 млн. 999 тис, 668 гривень. На технічне забезпечення було витрачено 139 тис. 43 гривні. Фінансово-ємкими були і господарські витрати: на канцтовари, на поліграфію, на розміщення та виготовлення біг-бордів «Всі на Київ». Також координатори запевнили, що саме за кошти Штабу було відремонтовано двері та вікна обласної державної адміністрації після того, як туди 24 січня «увійшли» протестувальники. «Вікна вставили від штабу, ніхто інший їх там не вставляв. Благодійників було багато, але це все було вставлено за кошти, які віддавали люди», - додав Попович.

Фото

mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery
mt_gallery

Депутати мажоритарники

Округ №83

Олександр Сич

ВО "Свобода"

Округ №84

Володимир Купчак

"За Батьківщину"

Округ №85

Ольга Сікора

"За Батьківщину"

Округ №86

Анатолій Дирів

"За Батьківщину"

Округ №87

Юрій Дерев'янко

Самовисування

Округ №88

Олесь Доній

Самовисування

Округ №89

Василь Гладій

"За Батьківщину"

Партнери

Газета Вікна м. Калуш

Опитування

Кого би ви хотіли бачити Президентом України?

Юлія Тимошенко - 9.8%
Арсеній Яценюк - 0.8%
Віталій Кличко - 11.5%
Петро Порошенко - 34.4%
Сергій Тігіпко - 0.8%
Допа і Гєпа - 7.4%
Дмитро Ярош - 9%
Свій варіант - 16.4%
Проти всіх - 9.8%

Результати: 122
Голосування на це опитування закінчилося в: 03 квіт. 2017 - 19:15

Стрічка новин

Ковка

Паперівка

Допомога ЗСУ